Bu web sayfasının kullanımı, aşağıdaki Hükümler ve Koşullar ile belirlenmektedir. Web sayfasına her erişiminizde bunların bağlayıcılığını kabul edersiniz.

1. Hakkımızda: Bidoluindirim.com online indirim sitesi olup, kupon kodları, indirim kuponları, promosyon kodları, hediye çekleri, kampanyalar, indirim kodları, avantajlar vb. alanlarda müşterilerine hizmet vermeyi kendine amaç edinmiştir. Bidoluindirim.com tarafından sunulan hizmetler tamamen ücretsiz olup, herkesin kullanımına açıktır.

Bidoluindirim.com listelenen hizmetlerden satmaz. Eğer listelenen indirimlerle ya da kupon kodları-indirim kuponları ile ilgili bir sorunuz varsa lütfen doğrudan ilgili alışveriş sitesine başvurunuz.

2. Kupon Kodları: Bidoluindirim.com adresinde listelenen mağazaların sunduğu kampanya ve indirim avantajları ile bizim listemizde ki olası farklılıklardan, yanlış bilgilendirmelerden, geçersiz veya süresi dolmuş kupon kodlarından yükümlü sayılmayız. Biz size en iyi hizmeti sunmaya çalışırken veri tabanında ki süresi dolmuş, son kullanma tarihi geçmiş indirim kodu ya da kupon kodları gözden kaçmış olabilir.

Kuponkodları.com indirim kodları ve kupon kodlarının kullanım şekliyle sorumludur. Bidoluindirim.com web adresinde listelenen avantaj ve indirim kampanyalarında karşılaşılabilecek yanlışlıklardan sorumlu tutulmaz.

3. Hesap: Bidoluindirim.com web adresinde kendi hesabınızı sadece bir dakika içerisinde ücretsiz bir şekilde açabilir ve kendi kampanya ve kupon kodunuzu paylaşabilirsiniz. Böylece online alışverişin tadını çıkartabilirsiniz.

Eğer bir Bidoluindirim.com hesabı açarsanız e-posta adresinize gelecek güncellemeleri kabul etmiş sayılırsınız.

4. E-posta Uyarıları / Haber Bülteni: Bidoluindirim.com web sitesine e-posta aracılığıyla abone olursanız internet alışveriş sitelerinden yeni indirim kuponu ve kupon kodu bildirimleri alabilirsiniz.

Online satış mağazalardan gelen e-posta bildirimlerini yönetmek için, bildirimleri yönet uzantısından gerekli ayarları yapabilirsiniz.

Bidoluindirim.com web adresinden gelen e-posta’lar sizi rahatsız ediyorsa e-posta bildirim ayarları ile de bu sorunu çözebilirsiniz.

5. Abonelik iptali / Üyelik iptali: Eğer abonelik ya da üyelik iptali yapmak istiyorsanız lütfen doğrudan bidoluindirim.com/iletisim adresinden bize ulaşın. Unutmamanız gereken nokta ise; silinen hesap ya da üyelik sonrasında veri tabanımızda üye sahibi hakkında herhangi bir bilgi tutmayız. Bu sebepten dolayı silinmiş bir hesabı kurtarmak mümkün olmayabilir.

6. Gizlilik: Bidoluindirim.com üye haklarına saygı göstererek hiçbir kullanıcısının bilgilerini bir başkası ile paylaşmaz, satmaz veya kiralamaz. Bu konuda daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız lütfen şu adresi ziyaret ediniz; bidoluindirim.com/gizlilik

7. Sizin onayınızla: Eğer bir Bidoluindirim.com kullanıcısı iseniz, bu sayfada yer alan hüküm ve yükümlülükleri kabul etmiş sayılırsınız.